Jednání s exekutory nechte na nás

Pomůžeme vám před exekucí

Kontakt

Kolik si chcete půjčit? 100 000 CZK 3 000 000 CZK
-
+
Na jak dlouho? 10 ROK 30 ROK
Splátka:
CHCI HYPOTÉKU Úrok od 16% dle složitosti a bonity klienta. Na tento produkt se nevztahuje zákon o spotřebitelském úvěru č. 145/2010 Sb.

Refinancování a konsolidace úvěru: pomoc před exekucí!

Vyjednali jste si nevýhodný úvěr a nezvládáte splácet finančně neúnosné splátky, naskakují vám úroky z prodlení a hrozí vám dražba? Do začátku dražby je možné nepříjemnou životní situaci díky vyvázání z exekuce zachránit. Poraďte se s námi! Pomáháme refinancovat či konsolidovat vaše nevýhodné úvěry.

Díky refinancování čí konsolidaci vaší finanční situaci získáte novou zastřešující půjčku s delší dobou splatnosti až do 30 let a nižším úrokem, díky které máte možnost splatit stávající dluhy a vyřešit svou finanční situaci. Půjčku od nás máte možnost předčasně splatit bez sankcí.

Co pro vyvázání z exekuce můžu udělat?

K zbavení se hrozby exekuce vašeho majetku je potřeba mít v osobním vlastnictví dům, byt nebo ručit nemovitostí třetí osoby. Nový úvěr od nás získáte do 24 hodin od dodání fotek nemovitosti, kterou ručíte. Výše úvěru se pohybuje až do 80 % tržní hodnoty zastavené nemovitosti.

Finanční zálohu od nás získáte při podpisu smlouvy a zbytek do 1 hodiny na váš bankovní účet. Poté se už nemusíte o nic starat. Jednání s exekutory si bereme na starost my. V případě, že dostanete možnost předčasně splatit úvěr, nehrozí vám žádné sankce za předčasné splacení.

Refinancování a konsolidace úvěrů: proč s námi?

  • okamžitě splatíme váš dluh
  • vyřešíme a pomůžeme vám předejít exekuci 
  • na základě ručení nemovitosti vám vyplatíme peníze
  • nemusíte jednat s exekutory, to děláme za vás
  • působíme po celé České republice
  • nechceme po vás žádné platby předem
  • refinancujeme a konsolidujeme vaše nevýhodné půjčky

Nezapočala dražba vašeho majetku? Vypočtěte si výši měsíční splátky pomocí naší kalkulačky. Poraďte se s námi a začněte jednat.

scrool
Dagmar
Dagmar Ostrava

Na mou nemovitost byla uvalena exekuce a už mi hrozili dražbou. Byla jsem z této situace velmi zoufalá. Oslovila jsem Hypotéku Profi. Přijeli za mnou, poradili a zkonzultovali, jak budeme postupovat, následně vyplatili exekuci. Vše proběhlo bez problému a jsem jim moc vděčná.

Miroslav
Miroslav Praha

Dlouho jsem hledal, jak se z exekucí dostanu a popravdě jsem už ani nedoufal, že mi někdo dokáže pomoci. Našel jsem kontakt na tuto firmu a oslovil jsem je. Oni za mnou ihned přijeli, se všemi náležitostmi pomohli a převzali jednání s exekutory za mě. Tím mi snížili výši exekucí, zařídili dlouhodobý úvěr s nízkou splátkou a zachránili můj byt před dražbou. Moc děkuji!

Karel
Karel Most

Splácel jsem několik měsíců splátky exekutorům, ale dlužil jsem stále více peněz na jeho odměnu. Tak přišla návštěva exekutora, při které mi chtěl vzít mé věci z bytu. Dal jsem mu zálohu 10 tisíc, po které spokojeně odjel, ale bylo mi řečeno, že když nezaplatím do konce měsíce, bude připravovat dražbu mé nemovitosti. Na základě těchto hrůzných zkušeností jsem oslovil Hypotéku Profi a oni začali ihned připravovat úvěr na mou nemovitost a jednání s exekutory převzali sami. Zařídili mi dlouhodobý úvěr s malou měsíční splátku a já můžu opět v noci klidně spát.

scrool
Rychlost vyřízení

Hypotéka Profi je schválena do 24 hodin od dodání fotek vaší nemovitosti.

Po celé ČR

Naši poradci působí po celé České republice.

Nízké úroky

Neplaťte závratně vysoké úroky.

scrool
Potřebujeme pouze pár základních informací