Objevte výhody nebankovní hypotéky

Bez náhlížení do registru dlužníků

Kontakt

Kolik si chcete půjčit? 100 000 CZK 3 000 000 CZK
-
+
Na jak dlouho? 10 ROK 30 ROK
Splátka:
CHCI HYPOTÉKU Úrok od 9.9% dle složitosti a bonity klienta. Na tento produkt se nevztahuje zákon o spotřebitelském úvěru č. 145/2010 Sb.

Nebankovní hypotéka pro vaše bydlení

Rozhodli jste se pro pořízení bydlení nebo rekonstrukci, ale v bance vám žádost o hypoteční úvěr neschválili? Dostali jste se v minulosti do Centrálního registru dlužníku či Registru dlužníků Solus, nejste pro banku zajímavým klientem kvůli nedostatečným příjmům nebo proto, že jste zaměstnáni na dobu určitou? To neznamená, že nemáte možnost požádat o hypotéku u nebankovních institutů.

Sjednejte si hypotéku na bydlení nebo rekonstrukci

Sjednejte si hypotéku mimo svou banku. Zastupujeme více poskytovatelů hypotečních úvěrů, proto vám nabídneme nejvýhodnější podmínky a bezplatné poradenství. Nebankovní hypotéku ocení také ti, kteří neradi docházejí na pobočku a celý proces žádosti a vyřízení hypotečního úvěru jim připadá zdlouhavý.

Výhody nebankovní hypotéky

  • odhad nemovitosti zdarma
  • bezplatné poradenství
  • sjednání hypotéky na pořízení nemovitosti nebo rekonstrukci
  • poradenství pro každého, působíme po celé České republice
  • možnost předběžného sjednání hypotéky on-line 
  • výhodný úrok díky spolupráci s více poskytovateli

Využijte dlouhodobě příznivé situace na trhu s hypotékami a pořiďte si vlastní bydlení. Nebankovní hypotéka od Hypotéka Profi vám pomůže s financováním bydlení, poskytneme vám hypotéku až do výše 80 % hodnoty nemovitosti.

scrool
Marie
Marie Teplice

Potřebovala jsem rekonstrukci koupelny, ale v bankách jsem dopadla špatně. Oslovila jsem Hypotéku Profi, do dvou dnů jsem měla finance na účtu bez problému oproti zástavě mého bytu. Jen díky pohotové spolupráce s vámi mám novou koupelnu. Moc děkuji.

Tomáš
Tomáš Liberec

Měl jsem hodně dluhů a už nevěděl, co mám platit dříve. Navíc mám záznam v registru za opožděné platby úvěrů. Hledal jsem v nebankovním sektoru nějakou solidní možnost, až našel tuto firmu. Zavolal jsem a hned druhý den za mnou přijel konzultant, který se mnou vše probral, spočítal, která varianta úvěru bude pro mě nejvýhodnější. Zařídili mi dlouhodobý úvěr a já vyplatil všechny půjčky a ještě mi zbylo na rekonstrukci domu. Můžu jen doporučit dalším.

Zdeněk
Zdeněk Ústí

Hledal jsem dlouho solidní firmu, která mě nepřipraví o můj dům. Našel jsem společnost Hypotéka Profi. Úvěr vyřídili velmi rychle, jednání proběhlo bez problému, až jsem tomu nechtěl věřit, po mých zkušenostech s bankami. Jak mi pomohli? Mám dlouhodobý úvěr s předčasným splacením zdarma za jasných podmínek bez skrytých poplatků. 

scrool
Rychlost vyřízení

Hypotéka Profi je schválena do 24 hodin od dodání fotek vaší nemovitosti.

Po celé ČR

Naši poradci působí po celé České republice.

Nízké úroky

Neplaťte závratně vysoké úroky.

scrool
Potřebujeme pouze pár základních informací