Nenechte se svázat exekucí

Hypotéka na 3. osobu je řešením

Kontakt

Kolik si chcete půjčit? 50 000 CZK 2 000 000 CZK
-
+
Na jak dlouho? 1 ROK 4 ROK
Splátka:
CHCI HYPOTÉKU Úrok od 3% dle složitosti a bonity klienta. Na tento produkt se nevztahuje zákon o spotřebitelském úvěru č. 145/2010 Sb.

Řešení exekucí a zástav: hypotéka na 3 osobu

Dlužíte více subjektům nebo jste se dostali do exekuce či dražby? Zajistíme vám prostředky k vyplacení z nevýhodných podmínek a ukážeme vám cestu z nepříjemné situace ven. Umíme jednat rychle, což v takovéto situaci jistě oceníte. Po dobu úvěru nic neplatíte, vyplatí nás až bankovní hypotéka do výše až 100 % z bankovního odhadu. Následovně vymažeme list vlastnictví a začneme připravovat bankovní hypotéku.

V jakých situacích sjednat hypotéku na 3 osobu?

Mezi ty nejčastější situace kdy je sjednání hypotéky na třetí osobu východiskem je v případě, kdy čerpáte více půjček najednou a chcete mít své závazky pod kontrolou nebo jste zapsání v Centrálního registru dlužníku a na bankovní hypotéku tím nemáte nárok.

Proč sjednat hypotéku u nás

  • nová hypotéka s nízkou splátkou a delší dobou splatnosti
  • vyvázání z finančně svízelné situace
  • celý proces sjednání hypotéky vyřídíme za vás
  • poskytnutí hypotéky i přesto, že jste v registru dlužníků
  • solidní a rychlé jednání
  • odlehčení vašeho rodinného rozpočtu
scrool
Jan
Jan Plzeň

Potýkal jsem se s velkým množství dluhů i exekucí, můj byt byl hodně zadlužený. O pomoc jsem žádal u více společností, ale bezúspěšně, až jsem oslovil Hypotéku Profi. Ta našla skvělou možnost, a to vyřešit mou situaci hypotékou na člena rodiny. Veškeré závazky za mně zaplatili a připravili bankovní hypotéku na syna. Mockrát děkuji za pomoc. 

Květoslava
Květoslava Praha

Potřebovala jsem se dostat z dluhů a vyplatit exekuce, které byly uvaleny na můj byt. Nutně jsem také potřebovala finance na konsolidaci dalších úvěrů. Dostala jsem dobré doporučení na Hypotéku Profi, která mi následně zajistila úvěr na vyplacení exekuce a zajistila bankovní hypotéku na mou dceru. O vše se postarali bez problému a navíc velice rychle. Tím jim chci moc poděkovat za záchranu mého bytu před exekutory.

Mirka
Mirka Liberec

Bohužel jsem se dostala do dluhové pasti, půjčila jsem si od jedné nesolidní nebankovní společnosti, ale ta mi z mého dluhu udělala dluh dvojnásobný. Dlouho jsem hledala jiné řešení, než jsem oslovila Hypotéku Profi, ta mi poradila, jak se dostat z mé situace. Dluhy za mně vyrovnali a připravili bankovní hypotéku na mou sestru. Teď mám klid a jednu malou splátku, kterou splácím. 

scrool
Rychlost vyřízení

Hypotéka Profi je schválena do 24 hodin od dodání fotek vaší nemovitosti.

Po celé ČR

Naši poradci působí po celé České republice.

Nízké úroky

Neplaťte závratně vysoké úroky.

scrool
Potřebujeme pouze pár základních informací