Využijte půjčené prostředky na cokoliv

Sjednejte si americkou hypotéku

Kontakt

Kolik si chcete půjčit? 100 000 CZK 3 000 000 CZK
-
+
Na jak dlouho? 10 ROK 40 ROK
Splátka:
CHCI HYPOTÉKU Úrok od 9.9% dle složitosti a bonity klienta. Na tento produkt se nevztahuje zákon o spotřebitelském úvěru č. 145/2010 Sb.

Americká hypotéka: půjčka na cokoliv

Rozhodněte se sami, na co peníze z půjčky použijete, sjednejte si nebankovní americkou hypotéku. Hlavním rozdílem mezi americkou hypotékou a klasickou hypotékou je možnost využit půjčku na cokoliv, nikoliv pouze na koupi nemovitosti nebo její rekonstrukci.

Co je to americká hypotéka?

Oproti spotřebitelským úvěrům nabízí nižší úrok, a tudíž se nemůže stát, že se kvůli nepřiměřeně vysokým úrokovým sazbám a sankcím za spotřebitelský úvěr dostanete do potíží vedoucích k exekuci. Dalším charakteristickým znakem americké hypotéky je rychlost vyřízení. Objevte výhody americké hypotéky bez registru, vypočtěte si pomocí naší kalkulačky odhad měsíční splátky nebo se poraďte o vhodnosti úvěru s našim konzultantem zdarma.

Proč si sjednat neúčelovou americkou hypotéku?

  • jednodušší nakládání než s klasickou hypotékou
  • sami si rozhodnete, na co získané prostředky použijete
  • nedokládáte svůj příjem
  • veškeré konzultace a sjednání hypotéka je pro vás zdarma
  • nízké splátky a výhodný úrok, který u spotřebitelských úvěrů nemůžete čekat

Zajímá vás nebankovní americká hypotéka? Odešlete poptávku a my vás co nejrychleji oslovíme. Peníze obdržíte do 24 hodin po schválení.

scrool
Jarmila
Jarmila Brno

Potřebovala jsem velmi rychle finance na pokrytí mých závazků, bez kontroly registru a příjmu. Oslovila jsem několik firem. Nejlepší jednání a podmínky jsem našla u Hypotéky Profi, vše se mnou řešili osobně a za jasných podmínek. Zařídili dlouhodobý úvěr s předčasným splacením zdarma. Po dvou letech zajistí úvěr v bance, když u nebudu mít záznam v registru dlužníků.

Michal
Michal Chomutov

Před rokem jsem začal s náročnou rekonstrukcí domu, ale bohužel mi došly finance a já potřeboval rekonstrukci dokončit. Hledal jsem na internetu možnosti, jak získat finance na dostavbu. Obdržel jsem předběžnou nabídku, vše jsme projednali osobně. Finance od společnosti Hypotéka Profi jsem získal velmi rychle, a tak jsem mohl konečně dokončit rekonstrukci domu. Díky moc za spolupráci!

Pavla
Pavla Jihlava

Potřebovala jsem vyplatit nevýhodné závazky na mé nemovitosti. Kolega mi doporučil Hypotéku Profi, na základě svých dobrých zkušeností. Po odeslání kontaktu mne ihned oslovili a druhý den přijeli. Nafotili si mou nemovitost a zpracovali mi nezávaznou nabídku na úvěr. Nabídka mi vyhovovala, tak jsem rozhodla pro spolupráci a můžu doporučit dál. 

scrool
Rychlost vyřízení

Hypotéka Profi je schválena do 24 hodin od dodání fotek vaší nemovitosti.

Po celé ČR

Naši poradci působí po celé České republice.

Nízké úroky

Neplaťte závratně vysoké úroky.

scrool
Potřebujeme pouze pár základních informací